Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

До уваги клієнтів

08.11.2015 / 15:20

Почав функціонувати універсальний Контакт-центр для споживачів газу Хмельниччини

Майже 400 тисяч споживачів блакитного палива області, які використовують газ для побутових потреб, можуть отримувати професійні консультаційні послуги з усіх питань газопостачання в єдиному автоматизованому Контакт-центрі, який працює для споживачів природного газу
Сучасний автоматизований Контакт-центр працює задля споживачів Хмельниччини Сучасний автоматизований Контакт-центр працює задля споживачів Хмельниччини ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Споживачеві необхідно звернутися до нового Контакт-центру за номером (0382) 742 104 або написати повідомлення на електронну адресу соntact@km.104.ua та оперативно отримати кваліфіковані консультації з усіх питань, пов’язаних з газопостачанням. Йдучи назустріч клієнтові в питанні підвищення якості обслуговування, цей новий формат Контакт-центру допоможе газорозподільній та газопостачальній компаніям (ПАТ «Хмельницькгаз» та ТОВ «Хмельницькгаз збут»), налагодити зворотній та такий необхідний зв’язок зі споживачами.

Щоденно, з 8.00 до 20.00, десять операторів Контакт-центру в телефонному режимі приймають показання лічильників, повідомляють номер особового рахунку, проаналізують стан платежів та нарахувань, нададуть вичерпні роз’яснення щодо пільг та субсидій. Окрім цього, проконсультують стосовно діючих цін на природний газ, укладення договорів та переоформлення документів, приймуть заявки на виклик майстра чи контролера. В разі, якщо проблема споживача потребуватиме більш детального вивчення, оператор Контакт-центру переадресує зміст звернення на профільного спеціаліста компанії або повідомить контакти необхідної служби.

Сучасний автоматизований програмно-апаратний комплекс дає змогу одночасно відпрацьовувати декілька вхідних дзвінків. Тому це забезпечить якість, швидкість та можливість оперативно додзвонитися.

Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються за міськими та міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – згідно тарифів оператора мобільного зв’язку.

Крім відкриття дистанційного сервісу Контакт-центру, незабаром запрацює і Особистий кабінет споживача на сайті http://104.ua/, де споживачі газу матимуть можливість в режимі он-лайн оплатити за газ, передати показання лічильника, роздрукувати квитанцію, перевірити стан свого рахунку, задати питання фахівцеві і навіть поскаржитися.

Нагадаємо, що крім основного номеру Контакт-центру (0382) 742 104, споживачі Хмельницької області можуть отримати необхідну інформацію також за раніше діючими номерами

 (0382) 71 04 55, 0 800 50 43 14. За номером мобільного (067) 382 86 62 також, з 25 по 02 число наступного місяця, абоненти можуть надсилати СМС-повідомлення з показаннями лічильника, зазначивши номер особового рахунку, прізвище та адресу.

Джерело: