Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

До уваги клієнтів

25.03.2020 / 10:43

Експрес-реєстрація - цілодобовий доступ до рахунку за газ

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, в АТ «Хмельницькгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на сайті 104.ua
Експрес-реєстрація - контроль Вашого рахунку за газ Експрес-реєстрація - контроль Вашого рахунку за газ ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Тож тепер, аби вирішити усі газові питання у віддаленому режимі достатньо подзвонити до контакт-центру АТ «Хмельницькгаз» за номером (067) 01 14 104. Одразу ж, Особистий кабінет споживача буде створений автоматично.

Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua достатньо зателефонувати з свого смартфону до контакт-центру АТ «Хмельницькгаз» і назвати свій особовий рахунок. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

Тож за  допомогою сучасних віддалених сервісів газорозподільної компанії, клієнти можуть:

  • Гарантовано передати показання лічильника
  • Безпечно та просто сплатити за газ і його доставку
  • Першими завантажити рахунки
  • Відстежувати власне споживання та витрати.

Наразі на Хмельниччині майже 115 тисячі домогосподарств користуються перевагами єдиного онланй-сервісу 104.ua

Джерело: