Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

До уваги клієнтів

16.03.2020 / 10:00

"Хмельницькгаз" зробить все можливе задля стабільної доставки газу

Карантин вносить корективи в життя всієї країни. Тож нинішній складній ситуації АТ "Хмельницькгаз" відчуває повну відповідальність своєї справи – безперебійної доставки газу клієнтам. Адже це - життєво необхідний ресурс, який постачається постійно всім споживачам.
Оперативно та мобільно бригада АДС прибуде на виклик Оперативно та мобільно бригада АДС прибуде на виклик ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Ми розуміємо, що всі клієнти відчули певні обмеження в повсякденному житті. Тож, як соціально відповідальний бізнес, компанія ввела мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання. Водночас нагадуємо споживачам, що всі операції, пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків, - можна здійснювати віддалено онлайн або з мобільних пристроїв за допомогою сервісів 104.ua
Наші бригади служби 104 чергують цілодобово і оперативно виїздять на виклики, ліквідують аварійні ситуаціі, здійснюють оперативні ремонти! Усі екіпажі аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі. Так само, як медична служба та служба порятунку.
Телефон ❗️104 приймає дзвінки цілодобово. Усі інформаційні системи працюють в штатному режимі, щоб забезпечити повноцінну взаємодію з клієнтами у віддаленому режимі. Здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах. Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку працівників, - довелося тимчасово обмежити роботу всіх 11 Центрів обслуговування клієнтів по всій Хмельниччині. 
Трудовий колектив "Хмельницькгазу" розуміє усю важливість надійності і безперервності доставки газу всім споживачам. Тож з повною відповідальністю газовики зроблять все можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей непростий час.

 
Джерело: