Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

До уваги клієнтів

23.11.2015 / 11:10

Нові рахунки за газ: як вірно зрозуміти та заповнити

У грудні із розрахунком за листопад 2015 року подоляни отримають нові рахунки за газ. Тож споживачам варто звернути увагу на три основні моменти.
Рахунок на газ Рахунок на газ ФОТО: 104.ua

Обсяг спожитого споживачем природного газу та розмір плати за нього розраховується кожен місяць (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця). Платити за послуги з газопостачання також необхідно щомісяця.

до 5 числа
передати показання лічильника газу

Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх до ПАТ «Хмельницькгаз» впродовж наступних 5 днів.

У випадку відсутності фактичних показань лічильника - обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.

до 15 числа
отримати рахунок для оплати за газ

Передати фактичні показання лічильника можна за допомогою безкоштовного веб-сервісу Особистий кабінет на сайті http://104.ua або через Контакт-центр для споживачів природного газу за телефоном  (0382) 742 104 та (067) 382 86 62

Не встигли з якихось причин передати фактичні показання? Тоді їх з датою зняття необхідно вказати у відривному талоні рахунку. Вказані у талоні фактичні показання лічильника потрапляють в автоматизовану програму обліку. Виходячи із фактичних показань лічильника, автоматично проводиться перерахунок споживання та заборгованості. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці.

до 25 числа
заплатити за газ

Не отримали рахунку від газопостачального підприємства до 15 числа наступного місяця? У такому випадку можна самостійно зняти показання лічильника, розрахувати обсяг і вартість спожитого природного газу і сплатити за нього в будь-який зручний спосіб не пізніше 25 числа наступного місяця.

Джерело: