Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

До уваги клієнтів

11.07.2020 / 09:04

Проведення ремонтних робіт у Старосинявському районі

З 13 по 16 липня 2020 року буде тимчасово припинене газопостачання у населених пунктах Старосинявського району в зв'язку з проведенням Старосинявською дільницею АТ "Хмельницькгаз" будівельно-монтажних робіт.
Витік газу оперативно знайдено! Витік газу оперативно знайдено! ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"
 

Шановні споживачі природного газу Старосинявського району! В зв'язку з проведенням планових будівельно-монтажних робіт по заміні відключаючих пристроїв на газопроводі високого тиску до с.Нова Синявка  - з .13.07.2020р. по 16.07.2020р. буде тимчасово припинене газопостачання до сіл Йосипівка, Ілятка, Нова Синявка, Чехи Старосинявського р-ну.

Шановні споживачі! Дотримуйтесь правил безпечного використання газу в побуті. Під час проведення даних робіт - відключіть, будь ласка, всі газові прилади та перекрийте крани на приладах та перед ними.

Увага! Відновлення подачі газу буде здійснюватися поступово, відповідно до графіків виконання  робіт та лише за умови Вашої присутності у домоволодіннях.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння щодо необхідності проведення монтажно-ремонтних робіт задля подальшої безперебійної доставки газу.

Бережіть себе та близьких, беззаперечно дотримуйтесь правил користування газом в побуті, слідкуйте за оновленням інформації!

 
 
 
 
Джерело: