Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

До уваги клієнтів

01.03.2018 / 12:55

З 1 по 5 число щомісяця - передайте показання лічильників газу

ПАТ "Хмельницькгаз" нагадує своїм споживачам: для того, щоб сплачувати лише за спожитий природний газ, - необхідно щомісяця фіксувати показання свого лічильника газу станом на 01 число та передавати їх ПАТ "Хмельницькгаз" з 1 по 5 число.
Особистий кабінет Особистий кабінет ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"
  • через СМС-повідомлення на короткий номер 7104 

У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: 10 цифр Особового  рахунку, ПРОБІЛ, до 5 цифр – показання лічильника . Після відправлення СМС-повідомлення - споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

  • через Особистий кабінет на сайті  104.ua    (для реєстрації в кабінеті необхідно знати номер особового рахунку і точну суму останнього платежу).
  • зателефонувавши до Контакт-центру з 8 до 20.00 за номером (0382) 742 104  або  скориставшись автоматизованою системою IVR. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «2». Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання.
  • надіславши повідомлення на електронну адресу contact@km.104.ua,  , із зазначенням номеру особового рахунку, показань лічильника, контактного номеру телефону та адреси.

Звертаємо увагу, що передані показання відобразяться в системі не відразу. Залежно від способу передачі – на це знадобиться від декількох годин (через Особистий кабінет) до 5 робочих днів.

Довідка: дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів оператора мобільного зв'язку споживачів.

Джерело: