Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

До уваги клієнтів

02.08.2019 / 10:54

З 1 по 5 серпня передайте показання лічильника газу

Для точного обліку природного газу - споживачам необхідно щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з 1 по 5 число.
ЦОК Кам'янець ЦОК Кам'янець ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Обирайте найзручніший спосіб - та контролюйте використання природного газу

Найдоступніші та зручні способи передачі показань лічильників 

  • через СМС-повідомлення на короткий номер 7104 

У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: 10 цифр Особового  рахунку, ПРОБІЛ, до 5 цифр – показання лічильника . Після відправлення СМС-повідомлення - споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

  • через Особистий кабінет на сайті  104.ua    (для реєстрації в кабінеті необхідно знати номер особового рахунку і точну суму останнього платежу).
  • зателефонувавши до Контакт-центру з 8 до 20.00 за номером (0382) 742 104  або  скориставшись автоматизованою системою IVR. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «2». Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання.
  • надіславши повідомлення на електронну адресу contact@km.104.ua,  , із зазначенням номеру особового рахунку, показань лічильника, контактного номеру телефону та адреси.
  • зафіксувати показання у мобільному додатку 104 Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Тестова версія 104 Mobile наразі розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android  (версія 4.1 або вище).
  • через паблік -аккаунт «7104ua» у Viber ;

Звертаємо увагу, що передані показання відобразяться в системі не відразу. Залежно від способу передачі – на це знадобиться від декількох годин (через Особистий кабінет) до 5 робочих днів.

Довідка: дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів оператора мобільного зв'язку споживачів.