Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

 • 01.01.2019 / 15:55

  Для Хмельниччини НКРЕКП встановлені ставки приєднання до газових мереж на 2019 рік

  Як і щорічно, постановою НКРЕКП від 14 грудня 2018 року N 1917 «Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2019 рік", для Хмельницької області затверджені ставки плати за стандартне приєднання до газових мереж, що діятимуть протягом 2019 року.

  Читати далі
 • 30.11.2018 / 15:02

  Особистий кабінет споживача - цілодобовий контроль рахунку за газ

  Здорожчання блакитного палива, яке відбулося за рішенням уряду з 1 листопада, змушує споживачів ставати дисциплінованішими. Можливо, економніше використовувати газ чи замінити застаріле газове обладнання на сучасне з високим коефіцієнтом корисної дії. Найкраще ж – тримати під постійним контролем витрати блакитного палива та вчасно розраховуватися за нього. Тож «Хмельницькгаз» пропонує своїм клієнтам сучасний та доступний варіант цілодобового контролю над власним рахунком за газ: зареєструватися на всеукраїнському сайті споживачів газу 104.ua та отримати власний Особистий кабінет

  Читати далі
 • 24.11.2018 / 13:34

  Користуватися газом безпечно: перевірити газове обаднання та димо-вентиляційну систему

  Опалювальний період вже стартував, однак, не всі споживачі з розумінням ставляться до важливості питання перевірки газових приладів та систем газопостачання, а також не звертаються до спеціалізованих організацій за перевіркою димо-вентиляційних каналів. Адже безпека споживачів, насамперед, залежить від них самих. Отож, як безпечно користуватися газом та не отруїтися чадним газом, які порушення правил безпеки найчастіше стають причинами нещасних випадків та аварійних ситуацій, - про це та багато повчального та корисного розмовляли з керівником служби охорони праці ПАТ "Хмельницькгаз" Леонідом Галузинським у телепередачі "Віч-на-віч" на ТРК "Місто".

  Читати далі
 • 14.11.2018 / 14:42

  Через дії "Нафтогазу" міста України залишились без тепла

  Днями Україну сколихнули події у Кривому Розі, Смілі та Шепетівці, коли через дії «Нафтогазу» без тепла залишилися тисячі будинків, школи, лікарні, дитячі садочки та підприємства. Причина - відмова "Нафтогазу" поставляти газ підприємствам теплокомуненергетики через борги та відсутність номінацій (необхідних обсягів газу). НАК "Нафтогаз України" не давав містам газ навіть при мінусовій температурі, тому виникла велика ймовірність техногенних катастроф у багато разів більших за Алчевську.

  Читати далі
 • 26.10.2018 / 13:22

  У ПАТ "Хмельницькгаз" відбулась прес-конференція щодо причин та наслідків відсутності номінацій у підприємств ТКЕ області

  На прес-конференцію щодо відсутності номінацій на природний газ та можливого припинення газопостачання на теплопостачальні підприємства області, - у ПАТ "Хмельницькгаз" прибули заступник міського голови Хмельницького Анатолій Нестерук, керівники ТКЕ міста та директори ОСББ, а також журналісти.

  Читати далі