Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

 • 22.08.2019 / 11:25

  Подоляни можуть придбати газ на зиму за літньою ціною та зекономити до 25% коштів

  Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць.

  Читати далі
 • 25.07.2019 / 10:34

  У Хмельницькій міській раді відбувся Круглий стіл щодо змін в законодавстві по технічному обслуговуванню внуктрішньобудинкових систем газопостачання

  "Зміни в законодавстві щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж" – на таку тему відбулося широке громадське спілкування за круглим столом у Хмельницькій міській раді. У заході, ініціатором якого виступило АТ «Хмельницькгаз», взяли участь заступник міського голови Анатолій Нестерук, працівники структурних підрозділів та депутати Хмельницької міської ради, представники управління Держпраці у Хмельницькій області, голови ОСББ, керівники управляючих муніципальних компаній, представники АТ "Хмельницькгаз", департаменту ЖКГ Хмельницької ОДА, представники ЗМІ.

  Читати далі
 • 26.06.2019 / 12:46

  Команда АТ "Хмельницькгаз" показала гарні результати на всеукраїнському конкурсі

  Команда АТ "Хмельницькгаз" показала гарні результати на всеукраїнському конкурсі професійної майстерності бригад дільниць діагностики газопроводів, які пройшли у Білій Церкві на Київщині. Разом з командами "Житомиргазу", "Чернігівгазу" та "Черкасигазу", хмельницькі газівники продемонстрували високий рівень практичних та теоретичних знань.

  Читати далі
 • 24.06.2019 / 14:47

  Перед користуванням газом – діти обов’язково мають пройти інструктаж

  Команда аварійно-диспетчерської служби газу 104 завітала до пришкільного оздоровчого табору “Барвінок” СЗОШ №30 I ступеня. Молодших школярів знайомили з роботою аварійки, оснащенням спецавтомобіля, демонстрували засоби індивідуального захисту, а заразом нагадали правила безпеки та як діяти в екстрених ситуаціях, приміром, коли почули в квартирі запах газу.

  Читати далі
 • 28.05.2019 / 15:31

  Переможці акції "Виведи бабусю в онлайн" будуть визначені 10 червня

  Наприкінці квітня ПАТ «Хмельницькгаз» запросив своїх клієнтів молодшого віку взяти участь в акції «Зареєструй бабусю чи дідуся в онлайн-сервісі – та отримай подарунок від газовиків!». Для участі в акції необхідно допомогти своїм близьким зареєструватися в Особистому кабінеті чи мобільному додатку104 Mobile. Відтак, 10 червня, за допомогою генератора випадкових чисел буде визначено три переможці, які отримають спеціальні подарунки від газовиків.

  Читати далі