Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 0382 742 104

Новини

 • 04.05.2017 / 14:15

  Лише 10% з тарифу на газ припадає на першочергові потреби ПАТ "Хмельницькгаз"

  У рахунках за газ, які сьогодні оплачують споживачі, майже 90% коштів припадає на вартість блакитного палива як товару і лише 10% – на послуги з обслуговування мереж та доставки газу. За ці кошти компанія повинна утримувати в робочому стані понад 17 тис. газових мереж та більш як 3 тис. споруд на них, забезпечувати роботу аварійної служби в цілодобовому режимі, а також вчасно та повному обсязі здійснювати усі бюджетні відрахування

  Читати далі
 • 20.04.2017 / 13:03

  Відкритий лист учасників газового ринку щодо загрози припинення функціонування галузі

  Асоціація газового ринку України та майже півсотні газорозподільних і газопостачальних компаній звернулися до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови НКРЕКП з відкритим листом щодо можливого виникнення колапсу із розрахунками за спожитий природний газ та послуг з його транспортування і розподілу, що ставить під загрозу функціонування галузі.

  Читати далі
 • 12.04.2017 / 10:44

  Газівники разом з депутатами обговорили питання введення плати за потужність та обслуговування газових мереж

  10 квітня, на запрошення обласної державної ТРК "Поділля-центр", представники ПАТ "Хмельницькгаз", а також депутати обласної та міської рад, взяли участь у спільному прямому телеефірі. Темою розмови стало нововведення на ринку природного газу України, а саме: запровадження НКРЕКП нової системи оплати за використаний газ: окремий платіж за паливо як товар, і окремий - за витрати на його доставку і розподіл серед споживачів. Рішення про це було прийнято 28 березня на засіданні НКРЕКП

  Читати далі
 • 05.04.2017 / 11:30

  У "Хмельницькгазі" журналістам продемонстрували, на що витрачаються гроші, отримані з тарифу

  З 1 квітня як для населення, так і для промислових споживачів запланована нова система оплати за використаний газ: окремий платіж за паливо як товар, і окремий - за витрати на його доставку і розподіл серед споживачів. Рішення про це було прийнято 28 березня на засіданні НКРЕКП. Відокремлено вартість послуг з транспортування та розподілу від вартості природного газ як товару. Це має забезпечити прозорість розрахунків, сприяти безпеці газопостачання та конкуренції на ринку природного газу.

  Читати далі
 • 31.03.2017 / 14:07

  У ПАТ "Хмельницькгаз" відбулися чергові щорічні Збори акціонерів

  31 березня 2017 року у актовій залі газорозподільної компанії відбулися чергові збори акціонерів, на яких були присутні акціонери, які володіють 82,131% голосуючих акцій. В ході роботи зібрання були затверджені результати фінансової діяльності компанії. Так, за підсумками минулого року збитки ПАТ «Хмельницькгаз» склали 10,7 млн. грн.

  Читати далі