Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

 • 14.11.2018 / 14:42

  Через дії "Нафтогазу" міста України залишились без тепла

  Днями Україну сколихнули події у Кривому Розі, Смілі та Шепетівці, коли через дії «Нафтогазу» без тепла залишилися тисячі будинків, школи, лікарні, дитячі садочки та підприємства. Причина - відмова "Нафтогазу" поставляти газ підприємствам теплокомуненергетики через борги та відсутність номінацій (необхідних обсягів газу). НАК "Нафтогаз України" не давав містам газ навіть при мінусовій температурі, тому виникла велика ймовірність техногенних катастроф у багато разів більших за Алчевську.

  Читати далі
 • 26.10.2018 / 13:22

  У ПАТ "Хмельницькгаз" відбулась прес-конференція щодо причин та наслідків відсутності номінацій у підприємств ТКЕ області

  На прес-конференцію щодо відсутності номінацій на природний газ та можливого припинення газопостачання на теплопостачальні підприємства області, - у ПАТ "Хмельницькгаз" прибули заступник міського голови Хмельницького Анатолій Нестерук, керівники ТКЕ міста та директори ОСББ, а також журналісти.

  Читати далі
 • 16.10.2018 / 13:50

  На "Суспільному" газівники закликали беззаперечно дотримуватися правил використання газу

  В осінньо-зимовий період, коли багаторазово зростає навантаження на газові прилади та систему газопостачання, - збільшується і ймовірність отруєння чадним газом. Крім того, різкі зміни погодних умов та коливання температури, подекуди стають причинами нестабільного функціонування газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід. Тому споживачам потрібно бути особливо пильними, щоб не створювати аварійних ситуацій та не допустити нещасних випадків. Як підготувати систему газопостачання до роботи взимку? Як уникнути отруєння чадним газом? Хто несе відповідальність за стан димо-вентиляційної системи? Про це та багато іншого корисного для споживачів газу, велась розмова у прямому ефірі на "Суспільному" у телепередачі "Тема дня" з головним інженером Сергієм Смолінським.

  Читати далі
 • 14.10.2018 / 11:07

  На Хмельниччині стартує щорічний Місячник бепечного використання газу в побуті

  Традиційно щорічно, перед початком опалювального періоду, наша компанія проводить важливий та масштабний захід щодо пропаганди всіма доступними способами правил безпечного використання газу в побуті. Наша мета: навчити, попередити та запобігти нещасним випадкам та аварійним ситуаціям. Шановні подоляни! Пам’ятайте прості та ефективні правила поводження з газовими приладами! Нагадайте ці правила своїм рідним та друзям – це допоможе запобігти нещасним випадкам при використанні газу в побуті, збереже життя та здоров’я.

  Читати далі
 • 05.10.2018 / 16:54

  Старокостянтинівці отримали сучасний Центр обслуговування клієнтів

  Хмельниччина стала однією з перших областей в Україні, де за 2 роки відкрились одразу чотири нових та сучасних центри обслуговування клієнтів європейського зразка. Адже у них в повній мірі дотримана головна концепція: комфортні умови для клієнтів, просторі приміщення, зручні зали очікування, доступ до wi-fi, можливість скористатися послугами Особистого кабінету та одразу на місці зареєструватися у ньому, а також сплатити за послуги через термінали. При цьому, споживач має максимальний доступ до інформації, яку за потреби отримує у фахівця або на інформаційних стендах, моніторах.

  Читати далі