Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

 • 28.01.2020 / 11:41

  У Центрах обслуговування клієнтів АТ "Хмельницькгаз" стартували відкриті діалоги зі споживачами

  В минулому році, задля обговорення та вирішення питань споживачів щодо розподілу природного газу, у центрах обслуговування АТ "Хмельницькгаз" щотижня проходили суботні зустрічі із споживачми. Тож усі бажаючі мали можливість прийти у Центри обслуговування за місцем проживання та отримати відповідь на свої запитання від керівництва компанії. Відтак, таке відкрите спілкування стало доброю традицією, яку газовики продовжили і у цьому році. Тому щоп'ятниці о 16 год. газовики також запрошують своїх клієнтів до діалогу, задля оперативного вирішення актуальних запитань та ознайомлення і реєстрації у дистанційних онлайн-сервісах компанії.

  Читати далі
 • 24.01.2020 / 11:18

  АТ "Хмельницькгаз" провів пресконференцію щодо нововведень в оплаті за доставку газу

  24 січня в селекторній залі газорозподільної компанії відбулася пресконференція для ЗМІ області на актуальну тему - "Подоляни за доставку газу сплачуватимуть за окремим рахунком". Тож в січні всі споживачі газу України та Хмельницької області зокрема, отримають окремі рахунки: один за спожитий газ, другий – за послугу з його доставки. адже наприкінці грудня Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) схвалила зміни, які стосуються споживачів газу. Тож рішенням НКРЕКП у 2020 році з рахунків за газ вилучена плата за доставку газу.

  Читати далі
 • 11.12.2019 / 12:43

  На часі - суботні зустрічі з споживачами

  АТ "Хмельницькгаз" задля налагодження відкритого зворотнього зв'язку зі споживачами, започаткував суботні зустрічі-чаювання у всіх Центрах обслуговування клієнтів. Наразі дані інформативні зібрання уже пройшли втретє, збираючи активну спільноту клєнтів та спілкуючись за чашкою чаю.

  Читати далі
 • 29.11.2019 / 18:39

  Новий тариф на доставку газу збитковий для АТ "Хмельницькгаз"

  НКРЕКП схвалив для АТ "Хмельницькгаз" новий тариф, який в 2 рази менше собівартості доставки газу споживачам. Таке рішення держрегулятора призведе до того, що в 2020 році збитки АТ Хмельницькгаз складуть 139,8 млн грн.

  Читати далі
 • 09.11.2019 / 13:03

  Вже 100 тис. подолян зареєструвалися в Особистому кабінеті споживача газу

  За 4 роки функціонування онлайн-сервісу «Особистий кабінет» на сайті 104.ua, - бІля 100 тис. споживачів газу дистанційно вирішують усі питання по газу, не відвідуючи при цьому свою газову компанію. Адже з домашнього комп’ютера чи телефона вносять щомісяця показання лічильника, планують використання газу, цілодобово контролюють особовий рахунок, а також дізнаються про нові сервіси та послуги.

  Читати далі