Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

 • 06.03.2019 / 12:48

  "Хмельницькгаз" вимагає від Укртрансгазу спростувати неправдиву інформацію щодо наповнення інформаційної платформи

  ПАТ «Хмельницькгаз» в суді вимагає від АТ «Укртрансгаз» спростувати недостовірну інформацію, що нібито інформаційна платформа не наповнюється операторами газорозподільних системи в повному обсязі. Закликаємо інших Операторів ГРМ, що потерпіли від неправомірних дій та неправдивих заяв "Укртрансгазу" приєднатися до поданого позову.

  Читати далі
 • 27.02.2019 / 14:40

  Запровадження добового балансування з 1 березня опинилося під загрозою зриву

  До запровадження добового балансування залишилось трохи більше доби, але на інформаційній платформі Укртрансгазу відсутня цілісна і достовірна інформація про споживачів, які не мають постачальників газу. Через відсутність цієї інформації в системі може відбутися масовий несанкціонований відбір газу.

  Читати далі
 • 01.01.2019 / 15:55

  Для Хмельниччини НКРЕКП встановлені ставки приєднання до газових мереж на 2019 рік

  Як і щорічно, постановою НКРЕКП від 14 грудня 2018 року N 1917 «Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2019 рік", для Хмельницької області затверджені ставки плати за стандартне приєднання до газових мереж, що діятимуть протягом 2019 року.

  Читати далі
 • 30.11.2018 / 15:02

  Особистий кабінет споживача - цілодобовий контроль рахунку за газ

  Здорожчання блакитного палива, яке відбулося за рішенням уряду з 1 листопада, змушує споживачів ставати дисциплінованішими. Можливо, економніше використовувати газ чи замінити застаріле газове обладнання на сучасне з високим коефіцієнтом корисної дії. Найкраще ж – тримати під постійним контролем витрати блакитного палива та вчасно розраховуватися за нього. Тож «Хмельницькгаз» пропонує своїм клієнтам сучасний та доступний варіант цілодобового контролю над власним рахунком за газ: зареєструватися на всеукраїнському сайті споживачів газу 104.ua та отримати власний Особистий кабінет

  Читати далі
 • 24.11.2018 / 13:34

  Користуватися газом безпечно: перевірити газове обаднання та димо-вентиляційну систему

  Опалювальний період вже стартував, однак, не всі споживачі з розумінням ставляться до важливості питання перевірки газових приладів та систем газопостачання, а також не звертаються до спеціалізованих організацій за перевіркою димо-вентиляційних каналів. Адже безпека споживачів, насамперед, залежить від них самих. Отож, як безпечно користуватися газом та не отруїтися чадним газом, які порушення правил безпеки найчастіше стають причинами нещасних випадків та аварійних ситуацій, - про це та багато повчального та корисного розмовляли з керівником служби охорони праці ПАТ "Хмельницькгаз" Леонідом Галузинським у телепередачі "Віч-на-віч" на ТРК "Місто".

  Читати далі