Контакт-центр 038 27-42-104
 
Контакт-центр 038 27-42-104

Новини

 • 12.10.2017 / 15:25

  Визначено переможців Конкурсу малюнків "Безпечна Україна"

  10 жовтня, як і було передбачено умовами Конкурсу малюнків "Безпечна Україна", завершилося онлайн-голосування на визначення переможців та кращий малюнок. Призові місця здобули учениця НВК №10 м. Хмельницького Анастасія Шуляк, Вікторія Яворська - Деражнянська ЗОШ №1 та Наталія Кривогорніцева - Волоський НВК Деражнянського району.

  Читати далі
 • 21.09.2017 / 15:35

  До Дня захисника України ПАТ "Хмельницькгаз" оголосив конкурс дитячого малюнка

  ПАТ «Хмельницькгаз» до Дня захисника України оголошує Конкурс дитячого малюнка «Безпечна Україна» серед учнів загальноосвітніх шкіл Хмельниччини віком 6-14 років. Захід присвячений мужності та героїзму українських бійців-захисників, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності України. Конкурсні роботи приймаються до 1 жовтня, переможців буде визначено до 14 жовтня – Дня захисника України. Десять кращих робіт отримають заохочувальні подарунки, а три роботи-переможці будуть відзначені спеціальними подарунками. Крім того, найкращі роботи, разом із благодійною допомогою від газівників ПАТ «Хмельницькгаз», будуть передані бійцям на схід України, у зону АТО. Нагородження переможців Конкурсу буде відображено у ЗМІ.

  Читати далі
 • 22.08.2017 / 13:54

  Команда "аварійників" ПАТ "Хмельницькгаз" взяла участь у всеукраїнських змаганнях АДС 104

  16 серпня 2017 року краща бригада аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Хмельницькгаз" захищала честь газорозподільної компанії на перших всеукраїнських змаганннях аварійних служб групи компаній РГК. Конкурс проходив на Київщині у м. Боярці, де газівники з центрального регіону України вправлялись у вмінні оперативно ліквідовувати витоки газу, демонстрували теоретичні знання, а також рівень матеріально-технічної підготовки.

  Читати далі
 • 27.05.2017 / 15:38

  Капітан футбольної команди ПАТ "Хмельницькгаз" визнаний кращим бомбардиром на всеукраїнському турнірі з міні-футболу

  Днями відбувся всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників газових компаній України. Команда газівників ПАТ "Хмельницькгаз" у напруженій чесній боротьбі виборола 7 місце серед 18 команд-учасниць. А капітан команди Артур Нємий визнаний кращим бомбардиром турніру.

  Читати далі
 • 04.05.2017 / 14:15

  Лише 10% з тарифу на газ припадає на першочергові потреби ПАТ "Хмельницькгаз"

  У рахунках за газ, які сьогодні оплачують споживачі, майже 90% коштів припадає на вартість блакитного палива як товару і лише 10% – на послуги з обслуговування мереж та доставки газу. За ці кошти компанія повинна утримувати в робочому стані понад 17 тис. газових мереж та більш як 3 тис. споруд на них, забезпечувати роботу аварійної служби в цілодобовому режимі, а також вчасно та повному обсязі здійснювати усі бюджетні відрахування

  Читати далі