Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 0382 742 104

Новини

 • 28.02.2017 / 17:00

  Інвестиційна програма ПАТ «Хмельницькгаз» передбачає встановлення ще 85 загальнобудинкових лічильників

  На виконання ЗУ «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», ПАТ «Хмельницькгаз» зобов’язаний до 1 січня 2018 року повністю забезпечити облік блакитного палива у подолян. Для цього необхідно завершити ще ряд першочергових монтажних робіт, а також встановити 85 будинкових приладів обліку у споживачів, які використовують газ для приготування їжі, що передбачено державним регулятором у Інвестиційній програмі компанії. У планах газівників - завершити встановлення таких приладів обліку до кінця 1 кварталу 2017 року.

  Читати далі
 • 13.02.2017 / 15:13

  У ПАТ "Хмельницькгаз" провели прес-тур для журналістів та перевірили якість газу

  Беручи до уваги скарги споживачів щодо якості газу, а також численні побажання сплачувати не за кубометри, а за калорійність дороговартісного енергоносія, ПАТ «Хмельницькгаз» ініціював проведення прес-туру за участі обласних та центральних ЗМІ, а також представників територіального відділення Антимонопольного комітету. Тож в їх присутності були відібрані проби газу на газорозподільній станції Красилівського ЛВУМГ ПАТ «Укртрансгаз», а також у двох кінцевих побутових споживачів: у Деражнянському та Летичівському районах області.

  Читати далі
 • 23.01.2017 / 09:33

  Дотримуйтеся правил безпеки, нагадайте про це батькам, друзям, колегам!

  В зимовий період, коли зростає навантаження на газові прилади та систему газопостачання, збільшується і ймовірність отруєння чадним газом. Крім того, різкі зміни погодних умов та коливання температури, подекуди стають причинами нестабільного функціонування газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід. Тому споживачам потрібно бути особливо пильними, щоб не створювати аварійних ситуацій та не допустити нещасних випадків.

  Читати далі
 • 14.01.2017 / 13:09

  Відбулася зустріч з ветеранами міста з питань діяльності ПАТ "Хмельницькгаз"

  Днями, на запрошення міської ради організації ветеранів, під керівництвом Муніра Садикова, пройшла зустріч керівництва ПАТ "Хмельницькгаз" з учасниками війни та бойових дій, представниками ряду пільгових категорій споживачів газу з питань діяльності компанії. На запитання поважних гостей відповідав комерційний директор Віталій Рейда.

  Читати далі
 • 09.01.2017 / 14:16

  Газопостачання у багатоквартирному будинку в м. Дунаївцях, де стався вибух, було відновлене протягом кількох годин

  За даними Управління ДСНС у Хмельницькій області, 8 січня 2017 року в м. Дунаївцях стався вибух газового балона у квартирі житлового будинку. Аварійно-відновлювальні бригади ПАТ «Хмельницькгаз» оперативно прибули на виклик та локалізували аварійну ситуацію. До 17-00 год., залучивши необхідні технічні ресурси, газівники повністю відновили газопостачання у даному та суміжному будинку, окрім під’їзду, в якому стався вибух.

  Читати далі