Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

21.09.2017 / 15:35

До Дня захисника України ПАТ "Хмельницькгаз" оголосив конкурс дитячого малюнка

ПАТ «Хмельницькгаз» до Дня захисника України оголошує Конкурс дитячого малюнка «Безпечна Україна» серед учнів загальноосвітніх шкіл Хмельниччини віком 6-14 років. Захід присвячений мужності та героїзму українських бійців-захисників, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності України. Конкурсні роботи приймаються до 1 жовтня, переможців буде визначено до 14 жовтня – Дня захисника України. Десять кращих робіт отримають заохочувальні подарунки, а три роботи-переможці будуть відзначені спеціальними подарунками. Крім того, найкращі роботи, разом із благодійною допомогою від газівників ПАТ «Хмельницькгаз», будуть передані бійцям на схід України, у зону АТО. Нагородження переможців Конкурсу буде відображено у ЗМІ.
Конкурс дитячого малюнка "Безпечна Україна" Конкурс дитячого малюнка "Безпечна Україна" ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

До участі в Конкурсі малюнка запрошуються усі діти Хмельницької області віком  від 6 до 14 років. Адже, намалювавши та надіславши малюнок, кожен зможе висловити свої почуття вдячності та поваги до захисників держави, які ціною власного життя боронять спокій та безпеку нашої країни, а також продемонструвати свій талант.

Для участі у Конкурсі необхідно: намалювати малюнок та передати (надіслати) його у ПАТ «Хмельницькгаз» за адресою:.29019, м. Хмельницький, проспект Миру, 41 (або у районні відділення за місцем проживання). Також можна надіслати на електронну адресу: press2@kmgas.com.ua

Перший етап Конкурсу – відбірковий і триватиме з 20 вересня по 1 жовтня. Конкурсна комісія визначить кращі малюнки, які будуть розміщені на офіційному сайті ПАТ «Хмельницькгаз» km.104.ua з 2 по 10 жовтня для онлайн-голосування.

Найкращі три роботи-переможці онлайн-голосування, отримають спеціальні призи від ПАТ «Хмельницькгаз», автори 10 кращих робіт  - будуть нагороджені подарунками від компанії. 

Водночас, у Центрах обслуговування клієнтів в м. Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Славуті буде організована виставка малюнків-дитячих робіт.

Джерело: