Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

23.01.2017 / 09:33

Дотримуйтеся правил безпеки, нагадайте про це батькам, друзям, колегам!

В зимовий період, коли зростає навантаження на газові прилади та систему газопостачання, збільшується і ймовірність отруєння чадним газом. Крім того, різкі зміни погодних умов та коливання температури, подекуди стають причинами нестабільного функціонування газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід. Тому споживачам потрібно бути особливо пильними, щоб не створювати аварійних ситуацій та не допустити нещасних випадків.
Перед початком опалювального періоду - перевірте справність газових приладів Перед початком опалювального періоду - перевірте справність газових приладів ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Саме на тему безпеки користування газовими приладами та про те, як провести опалювальний період без прикрощів та аварійних ситуацій, розповів компетентно подолянам начальник відділу охорони праці ПАТ "Хмельницькгаз" Леонід Галузинський на ОДТРК "Поділля-центр" у телепередачі "Тема".

 Адже за минулий рік фахівці «Хмельницькгазу» виявили небезпечні порушення у майже  3,5 тис. споживачів – мова йде про несправне газове обладнання, самовільне встановлення газових  приладів, втручання в роботу димо-вентиляційної системи, відсутності тяги та ін.

Тому споживачам потрібно бути особливо пильними, щоб не створювати аварійних ситуацій та не допустити нещасних випадків.

Адже  використання побутових газових приладів при різких перепадах барометричного тиску, зниження температури зовнішнього повітря, сильних поривах вітру та рясних опадах вимагає постійного контролю наявності тяги в димових каналах, у тому числі й при роботі опалювальних газових приладів у нічний час. Також не допускається використання несправних та таких, що не мають автоматики безпеки, опалювальних та водогрійних газових приладів, газопальникових пристроїв, адже це призводить не тільки до завищення обсягів газоспоживання, але й до зниження рівня безпеки.

Забороняється встановлення та використання витяжних систем вентиляції зі штучним спонуканням (витяжні зонти над плитами тощо) у будинках, де використовуються газові прилади з відводом продуктів згорання в димохід. Недопустимо втручання у конструкцію газових приладів та димо-вентиляційних каналів, ремонт їх із залученням сторонніх осіб, самовільна заміна або ж встановленння газових приладів.

Про усі ці життєво важливі правила глядачі та споживачі природного газу Хмельниччини дізнавалися у прямому ефірі обласного телебачення у 52-хвилинній телепередачі "Тема". Водночас, до представника ПАТ "Хмельницькгаз" надійшло чимало телефонних дзвінків, на які подоляни отримали вичерпну та фахову відповідь.

Повністю прямий ефір можна проглянути на ОДТРК  "Тема" за посиланням  

Джерело: