Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

23.06.2018 / 15:08

Газівники ПАТ "Хмельницькгаз" взяли участь у Національному проекті "Місто професій"

Для дітей Хмельниччини, які прийшли на свято професій у парк ім. Шевченка, ПАТ "Хмельницькгаз" продемонстрував свої візитну картку - роботу аварійно-диспетчерської служби. Тож школярі мали можливість випробувати себе у ролі газівників, спробувати знайти та усунути витік газу, а також викликати аварійну газову службу та одягнути брендований спецодяг.

На Національному проекті "Місто професій", що пройшов 23 червня у м. Хмельницькому, школяриків чекали різноманітні підприємства та служби міста, щоб продемонструвати переваги своєї професії та допомогти визначитися дітям з їхнім майбутнім фахом. Адже так важливо отримати відповідь на запитання:куди вступати? Яку професію обрати, щоб в майбутньому не розчаруватися?

Отож, школярі протягом дня знайомились з «Хмельницькгазом» як з газовою компанією, що транспортує у домівки подолян блакитний вогник, без якого нині важко уявити сучасне комфортне життя. Також із візитівкою газівників: аварійною службою та спецавтомобілем «104», сирена-сигнал  якої відома усім.  

Як зауважив Лоб Олександр Михайлович, технічний директор ПАТ «Хмельницькгаз» : "Сьогодні в Хмельницькому чудове дитяче свято, на якому ми, дорослі, маємо гарну  нагоду розповісти про свої підприємства. Нині знайомимо  діток з професією газівника, яка затребувана, перспективна та відповідальна. Адже майже 2 тис. спеціалістів  працює у ПАТ «Хмельницькгаз». Тож це ті люди, які свідомо обрали свою професію та не розчарувалися в ній. Сьогодні ми демонструємо роботу нашого найвідповідальнішого підрозділу, служби екстреного реагування –  служби «104».

Також школярі відповідали на питання цікавої та повчальної вікторини про блакитне паливо та отримували за це подарунки та відмітки у спеціальному "паспорті". 

Як це було - у сюжеті на ТРК "Місто"  http://mistotv.com/24120

 

 

 

 

Джерело: