Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

25.12.2017 / 16:01

"Хмельницькгаз" розіграє головні призи до Дня клієнта

Цілий тиждень перед новорічними та різдвяними святами, з 18 по 23 грудня, Регіональна газова компанія «Хмельницькгаз» вперше провела для подолян промо-акцію «День клієнта». В рамках святкування споживачі отримали спеціальні призи, брендовані подарунки, брали активну участь у різноманітних інформаційних акціях. Наразі незабаром п'ять головних спеціальних призів будуть розіграні на генераторі випадкових чисел серед найсумлінніших та найдисциплінованіших клієнтів.

Так, найактивніше День клієнта прийшов у п'яти найбільших локаціях:Центрах обслуговування клієнтів м. Хмельницького, Славути та Кам’янця- Подільського, Волочиському та Старокостянтинівському відділеннях ПАТ «Хмельницькгаз». Також клієнтів радо зустрічали з подарунками та призами у всіх відділеннях клієнтського сервісу компанії.

Усі споживачі протягом акційного тижня могли задати фахівцям різноманітні запитання, зареєструватися у Особистому кабінеті, навчитися передавати СМС-повідомленням щомісячні показання лічильника, а також заповнити спеціальну анкету та висловити свої побажання та зауваження щодо роботи газової компанії. Кожен бажаючий отримав відомче видання газівників України – газету "104.Інфо" та спробував розгадати кросворд. За вірну відповідь – 25 переможців отримали брендовані новорічні кулі на ялинку.

«Вперше проводячи День клієнта для наших споживачів – ми переконалися, що такі акції повинні стати доброю традицією, яку ми вже започаткували цьогоріч, – інформує керівник управління клієнтського сервісу Юлія Стрілець.  – Адже у такий спосіб ми дякуємо своїм споживачам за довгі роки співпраці та, звичайно, прагнемо  підвищувати якість обслуговування».

Чимало гарних сувенірів отримали і діти, які разом з батьками відвідали у День клієнта Центри обслуговування. Кожен отримав брендовані солодощі з передбаченням на наступний рік та фірмові повітряні кульки. Окрім того, школярі взяли активну участь у газовій вікторині щодо правил  безпеки та дізнались багато корисного про блакитний вогник та службу 104.

Тож за підсумками святкування Дня клієнта, з 15 по 19 січня, у прямому ефірі на «33 каналі» будуть розіграні п'ять головних спеціальних призів за допомогою генератора випадкових чисел серед найсумлінніших та найдисциплінованіших клієнтів.

 

Джерело: