Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

27.05.2017 / 15:38

Капітан футбольної команди ПАТ "Хмельницькгаз" визнаний кращим бомбардиром на всеукраїнському турнірі з міні-футболу

Днями відбувся всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників газових компаній України. Команда газівників ПАТ "Хмельницькгаз" у напруженій чесній боротьбі виборола 7 місце серед 18 команд-учасниць. А капітан команди Артур Нємий визнаний кращим бомбардиром турніру.

Змагання проходили на території оздоровчого закладу «Голубе полум’я», у с. Стрілкове Херсонської області. Тут, з 16 по 21 травня, за кубок першості на футбольному полі  боролися 18  команд газотранспортних компаній держави.

Команди були розділені на 4 групи, де зіграли за коловою системою в форматі двох таймів по 12 хвилин, після чого відбулися стикові зустрічі за ¼ фіналу Малого Кубка, ¼ фіналу Кубка, фіналу Кубка Престижу, ігри за 13-16 місця, 5-8 місця і, насамкінець ½ фіналу Малого Кубка і ½ фіналу Кубка. Загалом було зіграно 49 матчів.

У напруженій боротьбі хмельницькі  футболісти зайняли 7 місце. Однак, у своїй підгрупі, зігравши з командами ПАТ "Київоблгаз", "Запоріжгаз", "Івано-Франківськгаз" та "Чернівцігаз", - впевнено здобули 2 місце. У фінальній грі, у напруженому двобої за 7-8 місце,  хлопці зійшлися з командою-суперником Регіональної газової компанії (м. Київ) та обіграли колег з рахунком 6:1. 

Крім того, за підсумками Всеукраїнського турніру з міні-футболу - 2017, капітан команди Артур Нємий визнаний кращим бомбардиром!

Тренер команди, нач.відділу економічної безпеки ПАТ "Хмельницькгаз" Віктор Притис зауважив, що в підготовці до наступного турніру у 2018 році ще ретельніше підійде до відбору гравців, залучаючи в команду більше гравців з районних підрозділів компанії. Тому хлопці-газівники протягом року інтенсивно готуватимуться до наступного футбольного сезону, щоб заявити про себе принаймі у першій трійці переможців. 

Також особливу подяку за організацію турніру футбольна команда та її вболівальники складають профспілкам: особисто голові профспілки працівників газових господарств України Сергію Копанічуку. колишньому співробітнику ПАТ "Хмельницькгаз" та усім організаторам цього затребуваного та довгоочікуваного заходу.

 

 

Джерело: