Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

09.07.2018 / 11:44

Команда кам'янець- подільських газівників - переможець третього етапу Конкурсу "Наша майстерність - ваша безпека!"

Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Хмельницькгаз» зайняла перше місце у третьому етапі Всеукраїнських змагань аварійних служб «Наша майстерність – Ваша безпека». Такі змагання були організовані Регіональною газовою компанією вже вдруге, на яких газовики з різних областей України могли позмагатись між собою та поділитись професійним досвідом. Як переможці серед семи команд газорозподільних компаній України, команда ПАТ "Хмельницькгаз" виборюватиме першість у фіналі, що пройде в серпні у Чернігові.
Команда аварійно-диспетчерської служби Кам'янець-Подільського відділення - переможець Конкурсу професійної майстерності Команда аварійно-диспетчерської служби Кам'янець-Подільського відділення - переможець Конкурсу професійної майстерності ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

На змаганнях аварійних служб бригади АДС в режимі реального часу демонстрували свої вміння оперативно локалізовувати та ліквідовувати витоки газу, також свої теоретичні фахові знання та рівень матеріально-технічної підготовки. Конкурс проводився на спеціально облаштованому полігоні в м. Кам’янці-Подільському, який обладнаний усіма необхідними складовими діючої газотранспортної системи під тиском природного газу: це газовими колодязями,  газорегуляторними  пунктами шафового типу, підземними сталевими та поліетиленовими газопроводами. Такий полігон дозволяє тренуватись і водночас перевірити здібності учасників на вміння впоратися зі справжньою аварійною ситуацією.
Учасників оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники газорозподільних компаній України та Регіональної газової компанії.  Бали ставились за матеріально-технічне оснащення автомобіля аварійної служби, від справності якого та наявності  усіх необхідних інструментів, матеріалів та пристосувань залежить як аварійники спрацюють на місці аварії. Також перевірявся технічний стан автомобіля. Додатково оцінювалась наявність та відповідність плану локалізації та ліквідації аварійної ситуації, виробничих інструкцій. Найвідповідальнішою та найскладнішою була практична частина змагань, яка включала в себе завдання з виявлення та усунення витоку газу на газорозподільній системі – на наземному та підземному газопроводах, у приямку із гасінням пожежі тощо. Оцінювались дії диспетчера, проведення інструктажу, шляхи під’їзду до місця аварії тощо. Наша команда проявила високу злагодженість роботи бригади, оперативність локалізації та ліквідації аварії.
 «Сьогодні ми маємо гарну нагоду позмагатися у професійній майстерності з командами-колегами з інших газорозподільних компаній України, поділитися досвідом, що вкрай важливо у нашій щоденній роботі, - акцентує технічний директор ПАТ «Хмельницькгаз» Олександр Лоб. - Тривалий час змагання на першість України не проводились, і от лише завдяки ініціативі Регіональної газової компанії, відроджуються забуті традиції. Адже від оперативності реагування наших аварійних служб газу, вправності та майстерності слюсарів АДС, рівня оснащеності спеціалізованих авто залежить безпечне газоспоживання понад 400 тисяч споживачів Хмельниччини та України вцілому".
Наразі споживачів газу Хмельницької області обслуговує 80 аварійних бригад, які працюють цілодобово, без вихідних. Протягом року аварійники виїжджають на понад 40 тис. викликів споживачів. Щодня – це біля 300 виїздів по області. Щорічно ПАТ «Хмельницькгаз» на забезпечення повноцінної роботи аварійно-диспетчерської служби «104»  витрачає біля 8 млн.грн.  

Детальніше про Конкурс - у сюжеті ТРК "Місто" http://mistotv.com/24341

 

Теги:
Джерело: