Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

21.03.2018 / 15:01

Міжнародний День клієнта у ПАТ "Хмельницькгаз"

Щороку в березні відзначається всесвітній День клієнта. Для своїх клієнтів «Хмельницькгаз» вперше запровадив таке свято споживача газу у грудні минулого року, коли тисячі клієнтів-споживачів блакитного палива відвідували протягом тижня свої газові компанії, брали участь у розіграшах, отримували призи, реєструвалися у Особистому кабінеті споживача на сайті 104.ua, отримували необхідні консультації.
У День клієнта - приймали побажання та зауваження від клієнтів У День клієнта - приймали побажання та зауваження від клієнтів ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

19 березня, у всесвітній День клієнта, в Центрах обслуговування клієнтів ПАТ «Хмельницькгаз», знову відзначали кращих та найдисциплінованіших споживачів. Крім того, газовики дякували подолянам за співпрацю, приймали зауваження та пропозиції по удосконаленню якості послуг, нагороджували найсумлінніших.

Як зазначила Юля Стрілець, начальник управління клієнтського сервісу: «До всесвітнього Дня клієнта наша газорозподільна компанія знову взяла активну участь у відзначенні кращих споживачів. Адже майже 60 років наше підприємство на ринку послуг Хмельниччини. Тому ми удосконалюємося, відкриваємо нові Центри обслуговування клієнтів європейського зразка. Крім того, для зручності та мобільності споживачів, нами запроваджено цілий ряд сучасних дистанційних сервісів: Особистий кабінет споживача, онлайн-проплати, смс-інформування та ін."

Цього дня у Центрі обслуговування, як завжди, привітно та по-сучасному  приймали споживачів: відповідали на усі запитання, пропонували зареєструватися у Особистому кабінеті, знайомили з роботою менеджерів, бажаючим проводили інструктаж щодо безпечного користування газовими приладами.

Уже традиційно, серед споживачів, які зареєстровані у Особистому кабінеті  споживача на сайті 104.ua, не мають боргів за газ та  щомісяця надають показання лічильника, - за допомогою генератора випадкових чисел були розіграні спеціальні призи. Наразі переможцями стали 2 хмельничан та 8 споживачів з різних куточків області. 

 Як відбувалося свято - у сюжеті на ТРК "Місто" http://mistotv.com/22132