Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

28.05.2019 / 15:31

Переможці акції "Виведи бабусю в онлайн" будуть визначені 10 червня

Наприкінці квітня ПАТ «Хмельницькгаз» запросив своїх клієнтів молодшого віку взяти участь в акції «Зареєструй бабусю чи дідуся в онлайн-сервісі – та отримай подарунок від газовиків!». Для участі в акції необхідно допомогти своїм близьким зареєструватися в Особистому кабінеті чи мобільному додатку104 Mobile. Відтак, 10 червня, за допомогою генератора випадкових чисел буде визначено три переможці, які отримають спеціальні подарунки від газовиків.
Виведи бабусю онлайн Виведи бабусю онлайн ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Зважаючи на чималу кількість охочих взяти участь в акції, термін дії заходу продовжено до 8 червня, тож до цього часу можна відправити повідомлення на адресу press2@kmgas.com.ua  з номером особового рахунку споживача газу, датою реєстрації та контактним номером телефону.

Нагадуємо, що реєстрацію Особистого кабінету можна здійснити з комп’ютера на сайті 104.ua чи завантажити мобільний додаток 104 Mobile  на смартфон, який працює на операційній системі ОС Android, для iPhone - додаток 104 Mobile Light .

«Запрошуємо наших клієнтів разом з нами потурбуватися про наших старших сусідів, родичів, знайомих та допомогти їм освоїти сучасні сервіси та не витрачати час та сили на поїздки до газової компанії, щоб, наприклад,  лише передати показання лічильника, - розповідає начальник клієнтського сервісу Юлія Стрілець. - Тож зареєструвавши  батьків, бабусів-дідусів, ви подаруєте їм можливість  контролювати власний рахунок за газ, вносити показання тощо. Або ж самостійно передаватимете дані лічильника у цілодобовому доступі до рахунку" 

Також, за допомогою мобільного додатку можна керувати кількома акаунтами (особовими рахунками) одночасно. Тобто, передавати показання за себе і своїх близьких! Для цього не потрібно додатково виходити та заходити в програму. Для зміни налаштувань і керування акаунтами достатньо відкрити меню за допомогою кнопки, яка розташована праворуч зверху або свайпом вліво. У налаштуваннях можна додавати та редагувати акаунти, вибирати способи введення показань. Для додавання акаунта, необхідно використати логін і пароль для Особистого кабінету на сайті 104.ua або зареєструватись через додаток.

Отож, підсумки акції будуть підведені у прямому ефірі разом з журналістами телерадіокомпанії "Місто" та визначено переможців. Реєструйтеся та приходьте за подарунками! 

Джерело: