Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

22.08.2019 / 11:25

Подоляни можуть придбати газ на зиму за літньою ціною та зекономити до 25% коштів

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезалежність» стартувала напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць.
Придбай газ зі знижкою по акції "Твоя енергонезалежність" Придбай газ зі знижкою по акції "Твоя енергонезалежність" ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів за місцем проживання  «Хмельницькгаз збуту».

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.

"Ми запрошуємо наших споживачів взяти участь в акції та отримати можливість зекономити до 25% власних коштів, - інформує директор ТОВ "Хмельницькгаз збут" Андрій Левицький. - Але акція діє лище для клієнтів, які не мають боргів. Тож оформити і оплатити покупку можна буде онлайн - в Особистому кабінеті на 104.ua або в Центрі обслуговування клієнтів: досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за куплений запас газу"

Для того, щоб легше визначитися з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Хмельницькгаз збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора.

Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін  і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, що діє на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, можуть скористатись залишком коштів. Також залишок коштів можна використати у випадках, коли ціна ПСО на газ буде нижче, ніж ціна акції.  

Джерело: