Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

08.06.2018 / 17:05

Зловмисник залишив 2 села на Деражнянщині без блакитного палива

Вночі на 7 червня, мешканець с. Яблунівка Деражняського району, самовільно втрутився в систему газопостачання. Перекривши дві засувки на газопроводі середнього тиску між селами Яблунівка та Шарки, позбавив газопостачання на тривалий час своїх односельчан та жителів сусіднього села.
Модернізація ГРП Модернізація ГРП ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

В ніч з 6 на 7 червня, на лінію аварійно-диспетчерської служби «104», надійшло повідомлення від споживачів сіл Шарки та Яблунівка про відсутність газопостачання. Прибувши оперативно на місце події, бригада аварійно-диспетчерської служби Деражнянської дільниці ПАТ "Хмельницькгаз", виявила стороннє  втручання в систему газопостачання та перекриття двох засувок на газопроводі середнього тиску.  В результаті неправомірних дій без газу залишились біля 300 споживачів.

«Зауважу, що такі дії сторонніх осіб по втручанню в систему газопостачання, несуть в собі величезну небезпеку. Адже, знаючи властивості природного газу, можна лише  припустити наслідки таких правопорушень, - інформує головний інженер ПАТ «Хмельницькгаз» Сергій Смолінський. – Водночас, зловмисник тепер повинен сплатити біля 13 тис.грн. за завдані збитки та, сподіваємось, засвоїти урок на все життя».   

Для відновлення газопостачання оперативно були задіяні всі служби Деражнянської дільниці ПАТ «Хмельницькгаз» і вже ввечері 7 червня газопостачання було відновлене.

Водночас, завдяки злагодженим та оперативним діям працівників Деражнянського районного відділу національної поліції України в Хмельницькій області, зловмисника знайшли протягом 2 годин.

ПАТ «Хмельницькгаз» вкотре наголошує і застерігає: самовільне втручання в роботу газових мереж та приладів може мати серйозні наслідки для здоров’я та життя людей, а тому вдаватися до таких дій категорично заборонено

Джерело: