Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

14.01.2017 / 13:09

Відбулася зустріч з ветеранами міста з питань діяльності ПАТ "Хмельницькгаз"

Днями, на запрошення міської ради організації ветеранів, під керівництвом Муніра Садикова, пройшла зустріч керівництва ПАТ "Хмельницькгаз" з учасниками війни та бойових дій, представниками ряду пільгових категорій споживачів газу з питань діяльності компанії. На запитання поважних гостей відповідав комерційний директор Віталій Рейда.
Зустріч з ветеранами з питань газу Зустріч з ветеранами з питань газу ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Чимало запитань, особливо у розпал опалювального періоду, назбиралося у споживачів поважного віку м. Хмельницького  до газівників. Адже, як правило, усі вони користуються державними пільгами, тому ряд питань стосувався саме призначення- підтвердження пільг або нарахування субсидій , встановлення загальнобудинкових лічильників, правил безпечного користування газовими приладами та ін.

Усі присутні мали можливість почути детальну та вичерпну інформацію щодо необхідності забезпечення усіх споживачів, які використовують газ для приготування їжі, загальнобудинковими лічильниками газу та про механізм нарахування оплати по даному обліковому пристрою. Водночас, Віталій Рейда наголосив, що при небажанні або будь-яких інших аргументах сплачувати за газ по загальному лічильнику, ветерани мають право звернутися до органів соціального захисту населення про виділення за наявності коштів з місцевого (ін.) бюджетів на придбання індивідуального лічильника.

В ході зустрічі людям поважного віку прес-секретар компанії Леся Андрейко нагадала правила безпечного використання газу в побуті, адже, під час опалювального періоду у багато разів зростає навантаження на газові прилади та систему газопостачання вцілому. Тому прозвучало особливе прохання постійно провітрювати приміщення, при запаху газу та ін. - негайно телефонувати на аварійну службу газу 104, щоб не допустити біди. Водночас усім присутнім були роздані друковані маркетингові матеріали: листівки, наклейки з інформацією про основні правила користування газом.

Представники відповіли на усі запитання слухачів і запропонували необхідну допомогу та підтримку поважній слухацькій аудиторії в разі необхідності. Адже такі зустрічі-дискусії є дійсно важливими та затребуваними, тому і надалі проходимуть протягом року.  

 

Джерело: