Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

12.10.2017 / 15:25

Визначено переможців Конкурсу малюнків "Безпечна Україна"

10 жовтня, як і було передбачено умовами Конкурсу малюнків "Безпечна Україна", завершилося онлайн-голосування на визначення переможців та кращий малюнок. Призові місця здобули учениця НВК №10 м. Хмельницького Анастасія Шуляк, Вікторія Яворська - Деражнянська ЗОШ №1 та Наталія Кривогорніцева - Волоський НВК Деражнянського району.

Напередодні Дня захисника України, якому і був присвячений даний захід, у ПАТ "Хмельницькгаз" відбулося нагородження переможців Конкурсу малюнків "Безпечна Україна". До газорозподільної компанії завітали переможниця Анастасія Шуляк та учні найактивнішого класу-учасника заходу: 3-Д класу НВК №10. Крім того, на нагородження прийшов і відомий на Хмельниччині волонтер - Олександр Баурін із ГО "Армія SOS".

У теплій дружній атмосфері школярі розповіли, з якими почуттями вдячності до захисників вони малювали свої роботи, хотіли висловити посередництвом малюнків свою любов та повагу до воїнів АТО. Олександр  Баурін розповів дітям, з яким нетерпінням  хлопці-захисники чекають вісточки від дітей: їхнії віршів, малюнків, листів. Тож малюнки, які він передасть на схід, будуть найдорожчим подарунком до Дня захисника України.

Водночас, директор технічний компанії, Олександр Лоб, нагородив грошовою винагородою та солодким подарунком призерку Конкурсу Анастасію Шуляк, а керівник Деражнянської дільниці ПАТ "Хмельницькгаз" Володимир Лавицький вручить винагороди та подарунки призерам Яворській Вікторії та Кривогорніцевій Наталії  на урочистостях, які відбудуться з нагоди державного свята у м. Деражні.

Крім того, найактивніший 3-Д клас НВК №10- учасник Конкурсу, отримав від ПАТ "Хмельницькгаз" у подарунок солодощі.

Благодійну допомогу для потреб української армії від ПАТ "Хмельницькгаз" передали волонтеру Олександру Бауріну: бензопилу, продукти харчування, паливно-мастильні матеріали та ін.

Детальніше про нагородження переможців дивіться у сюжеті на "33" каналі

 

 

Джерело: