Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

19.11.2015 / 15:55

Все, що вас цікавило про газоспоживання: на ОДТРК "Поділля-центр" відбувся прямий ефір із заступником голови правління ПАТ "Хмельницькгаз"

Розпочався опалювальний період 2015-2016 рр., - час, який є найбільш відповідальним як для газовиків, так і для споживачів блакитного палива. Про те, скільки заборгували подоляни за спожитий газ, чому необхідно поставити до 01.01.2016 р. лічильники споживачам категорії "плита/проточний водонагрівач, про новий порядок використання газу за пільговою ціною та ін. - на усі актуальні питання глядачів детально та фахово відповів В. Рейда. Крім того, проінформував, що для усіх майже 400 тис. споживачів природного газу Хмельниччини запрацювали одразу два сучасних та затребуваних сервіси: Контакт-центр та Особистий кабінет споживача.
Прямий ефір із заступником ПАТ Хмельницькгаз В. Рейдою Прямий ефір із заступником ПАТ Хмельницькгаз В. Рейдою ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Переглянути  телесюжет  можна на нашому сайті у розділі "Відео  за посиланням.

Крім того, споживачі природного газу Хмельниччини з усіх питань діяльності ПАТ "Хмельницькгаз" та ТОВ "Хмельницькгаз збут" можуть зателефонувати у Контакт-центр  (0382) 742 104 та на Гарячу лінію 0 800 50 43 14. В телефонному режимі ви можете:

- повідомити фактичні показання лічильника

- проконсультуватись щодо тарифів

- поставити запитання про порядок оплати за надані послуги

- дізнатися стан свого Особового рахунку

- залишити заявку оператору на виклик майстра, контролера 

- отримати консультації з питань пільг, субсидій, переоформлення документів

- замовити ремонт газового обладнання 

Крім того, показання лічильника із зазначенням № Особового рахунку, ПІП можна надіслати на електронну адресу Контакт-центру 

contakt@km.104.ua

З 18 листопада 2015 року на сайті 104.ua для споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» з'явилася нова послуга - Особистий кабінет. Користуватися он-лайн кабінетом можуть усі споживачі–фізичні особи, які використовують газ на побутові потреби або приватні підприємці, на чиє ім'я відкрито особовий рахунок.

Детальніше про те, як зареєструватись в Особистому кабінеті  - на нашому сайті за посиланням