Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104

Новини

09.11.2019 / 13:03

Вже 100 тис. подолян зареєструвалися в Особистому кабінеті споживача газу

За 4 роки функціонування онлайн-сервісу «Особистий кабінет» на сайті 104.ua, - бІля 100 тис. споживачів газу дистанційно вирішують усі питання по газу, не відвідуючи при цьому свою газову компанію. Адже з домашнього комп’ютера чи телефона вносять щомісяця показання лічильника, планують використання газу, цілодобово контролюють особовий рахунок, а також дізнаються про нові сервіси та послуги.
Роздрукувати Заяву-приєднання відтепер можна у Особистому кабінеті споживача Роздрукувати Заяву-приєднання відтепер можна у Особистому кабінеті споживача ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Крім Особистого кабінету, АТ «Хмельницькгаз» активно впроваджує й  інші сучасні онлайн-сервіси, щоб споживачі могли в зручних домашніх умовах дистанційно спілкуватися з газорозподільною компанією.  Як то: мобільні додатки для усіх різновидів гаджетів, СМС-інформування, електронна пошта, Контакт-центр, вайбер-боти тощо. Однак, найзатребуванішим та найінформативнішим залишається Особистий кабінет на сайті 104.ua.

«Лише за кілька років ми стали справді сервісною компанією, адже  за короткий час практично ліквідували черги, натомість, запропонували близько десятка дистанційних видів взаємодії з «Хмельницькгазом», - інформує голова правління АТ «Хмельницькгаз» Михайло Юрченко.  – Разом з тим, в разі потреби, споживачі завжди можуть прийти і у наші сучасні Центри обслуговування клієнтів, які вже діють у 7 найбільших містах та районах області».

Тому споживачам газу не потрібно чекати паперового рахунку за газ, а  вчасно отримувати його у своєму Особистому кабінеті. Тож зареєструватися можна на сайті 104.ua у розділі «Реєстрація».  Для цього потрібно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.  

 

Джерело: