Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104
24.04.2015 / 16:24
Розвиток кар’єри
Наші працівники отримують можливість підвищити свій професійний рівень і задовольнити свої амбіції в поступовому кар’єрному рості. Кожен сумлінний працівник може зробити важливий внесок у розвиток підприємства та підтримки його достойного іміджу, тому ми заохочуємо ініціативність, відданість справі, бажання працювати, проявляти себе і приносити користь компанії.

Фактично, ключі до кар’єрного зростання лежать в руках працівника. Що робить підприємство – дає підтримку, можливості себе проявити в робочих ситуаціях та  пройти навчання, необхідне зі старту кар’єри або для ефективного виконання роботи.

 Підприємство працює в галузі, що є відносно консервативною з огляду на технологічний комплекс, вимоги безпеки та масштаби клієнтської бази, яку обслуговує. Це одна з причин фокусування на розвитку зсередини, «знизу–уверх». На практиці, при заповненні керівних вакансій компанія спершу розглядає кандидатів з внутрішнього кадрового резерву – хоча це і не єдиний спосіб побудувати кар’єру в нашій компанії.

 На підприємстві вдосконалюється система кадрового резерву, що дає працівнику можливість будувати бажану кар’єру – професійну горизонтальну або управлінську вертикальну. Багато керівників середньої та вищої ланки ПАТ «Хмельницькгаз» пройшли шлях від професій слюсаря, монтера до посад, що координують та забезпечують життєдіяльність усього підприємства.

 Але в умовах, що динамічно змінюються, – змінюємося і ми. На деякі ролі в підприємстві ми будемо раді запросити професіоналів ззовні, що допоможуть компанії розвиватися відповідно до викликів часу. Про наявність вакансій у ПАТ «Хмельницькгаз» ви можете дізнатись у розділі «Вакансії».

 

Виробниче навчання

Ми надаємо можливість здобувати та підвищувати кваліфікацію працівникам компанії на власній виробничій базі ПАТ «Хмельницькгаз». Частина навчання є базовою умовою для початку роботи на складних об’єктах, а деякі програми знадобляться для розвитку кар’єри, переходу на іншу роботу, тощо.

 Працівники компанії мають можливість здобути нову професію та підвищити кваліфікаційний розряд за наступними спеціальностями:

  • слюсар з експлуатації та ремонту газового обладнання;
  • слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів;
  • слюсар аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві;
  • монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії

 Виробниче навчання проводиться кваліфікованими фахівцями компанії на власній учбовій базі, яка забезпечена нормативною та методичною документацією, підручниками. Розроблено відповідні  робочі навчальні плани і програми. З питань організації або проходження навчання - звертатись в управління по персоналу ПАТ «Хмельницькгаз».

 

 

Студентам та учням навчальних закладів

Джерело: