Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104
20.04.2016 / 15:12
Як встановити газовий лічильник
Встановлення лічильника газу дає змогу оплачувати лише за реально спожиті обсяги природного газу і допомагає заощаджувати сімейний бюджет. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як встановити прилад обліку газу.
Встановлення безкоштовного лічильника газу за державною програмою Встановлення безкоштовного лічильника газу за державною програмою ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Якщо ви використовуєте природний газ для приготування їжі та підігріву води та ще не встановили лічильник: куди та до кого звертатися

 

Якщо ви використовуєте блакитне паливо для приготування їжі та підігріву води та до цього часу з різних причин не встановили лічильник газу, - зверніться у ПАТ «Хмельницькгаз» за місцем Вашого проживання. Якщо Ви мешкаєте у м. Хмельницькому або Хмельницькому районі - у Центр обслуговування клієнтів по вул. Свободи, 22. У Кам'янці-Подільському - кам'янчанам та мешканцям району, необхідно прийти у ЦОК по вул. Уральська, 14. Споживачам Славути та Славутського району - у Центр обслуговування клієнтів по вул. Козацькій, 27. При собі обов'язково мати копію паспорта стор. 1,2,11 (із зазначенням місця прописки). Споживачам, які мешкають у інших районах Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району), - необхідно звернутися у служби клієнтського сервісу, що працюють в кожному районному управлінні чи дільниці ПАТ "Хмельницькгаз". Координати та графік роботи служби можна знайти у розділі  «Наші служби".  

Увага!

Останнім часом почастішали випадки, коли під виглядом газівників в помешкання проникають невстановлені особи з метою заволодіння вашим майном та ін. Для уникнення таких прикрих випадків - зверніться у ваше газове господарство за місцем проживання для уточнення графіків встановлення лічильників за вашою адресою, а також, вимагайте у працівників службове посвідчення, що містить логотип компанії, завірене печаткою підприємства та підписом керівника.

 

 

Якщо ви відмовитесь від встановлення лічильника

Експлуатація лічильника

Повірка та ремонт

Чи встановлює ПАТ "Хмельницькгаз" лічильники за кошти споживача?

Споживачам, які використовують газ для приготування їжі, будуть встановлені безкоштовні загальнобудинкові лічильники за державний кошт

Порядок встановлення лічильника та вимоги до приладу обліку газу