Контакт-центр 038 27-42-104
 
Контакт-центр 038 27-42-104
20.04.2016 / 15:12
Як встановити газовий лічильник
З метою забезпечення повного комерційного (приладового) обліку природного газу в побуті, у відповідності до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16.06.2011р. № 3533-VI, до 01.01.2018 р,. усі споживачі природного газу України та Хмельницької області зокрема, мають стовідсотково бути забезпечені приладами обліку газу. Наразі ПАТ "Хмельницькгаз" розпочав реалізацію 3 етапу Закону: забезпечення за державний кошт безкоштовними загальнобудинковими лічильниками споживачів, які використовують газ для приготування їжі (газова плита).
Встановлення безкоштовного лічильника газу за державною програмою Встановлення безкоштовного лічильника газу за державною програмою ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Якщо ви використовуєте природний газ для приготування їжі та підігріву води та ще не встановили лічильник: куди та до кого звертатися

На сьогодні у Хмельницькій області лічильниками обладнано 376 тис.741  домогосподарство, що становить 93,3% від загальної кількості газифікованих осель. Оскільки з 1 січня 2016 року завершився етап облаштування лічильниками помешкань з плитою та колонкою, то, згідно законодавства, газорозподільна компанія зобов’язана припинити газопостачання тим споживачам, в помешканнях яких не встановлені прилади обліку. Найбільша кількість квартир, не забезпечених лічильником, у м. Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Славуті, Старокостянтинові та Волочиську. Не дивлячись на активне та постійне інформування щодо дотримання закону та необхідності встановлення безкоштовного приладу обліку, а також наслідків відмови від послуги, клієнти і надалі ігнорують усі звернення газівників та всіляко ухиляються від встановлення лічильників.

Тож якщо ви використовуєте блакитне паливо для приготування їжі та підігріву води та до цього часу з різних причин не встановили лічильник газу, - зверніться у ПАТ «Хмельницькгаз» за місцем Вашого проживання. Якщо Ви мешкаєте у м. Хмельницькому або Хмельницькому районі - у Центр обслуговування клієнтів по вул. Свободи, 22. У Кам'янці-Подільському - кам'янчанам та мешканцям району, необхідно прийти у ЦОК по вул. Уральська, 14. Споживачам Славути та Славутського району - у Центр обслуговування клієнтів по вул. Козацькій, 27. При собі обов'язково мати копію паспорта стор. 1,2,11 (із зазначенням місця прописки). Споживачам, які мешкають у інших районах Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району), - необхідно звернутися у служби клієнтського сервісу, що працюють в кожному районному управлінні чи дільниці ПАТ "Хмельницькгаз". Координати та графік роботи служби можна знайти у розділі  «Наші служби".  

Увага!

Останнім часом почастішали випадки, коли під виглядом газівників в помешкання проникають невстановлені особи з метою заволодіння вашим майном та ін. Для уникнення таких прикрих випадків - зверніться у ваше газове господарство за місцем проживання для уточнення графіків встановлення лічильників за вашою адресою, а також, вимагайте у працівників службове посвідчення, що містить логотип компанії, завірене печаткою підприємства та підписом керівника.

 

 

Кому і коли лічильники були встановлені та встановлюватимуться безкоштовно

Якщо ви відмовитесь від встановлення лічильника

Експлуатація лічильника

Повірка та ремонт

Чи встановлює ПАТ "Хмельницькгаз" лічильники за кошти споживача?

Споживачам, які використовують газ для приготування їжі, будуть встановлені безкоштовні загальнобудинкові лічильники за державний кошт

Порядок встановлення лічильника та вимоги до приладу обліку газу