Контакт-центр (0382) 742-104
 
Контакт-центр (0382) 742-104
06.05.2014 / 17:21
Планове технічне обслуговування житлових будинків
Планове технічне обслуговування (ПТО) проводиться з метою виявлення витоків газу і запобігання виникнення аварійних ситуацій. ПТО необхідне задля Вашої безпеки.
Проведення планово-технчного обслуговування газових мереж та приладів - запорука безпечного та безперебійного газоспоживання Проведення планово-технчного обслуговування газових мереж та приладів - запорука безпечного та безперебійного газоспоживання ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

Чи потрібно платити за ПТО

Роботи з ПТО внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків є безкоштовними. Відповідно до Типового договору про надання населенню послуг з газопостачання, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів від 05.07.2006 р. № 938, їхню вартість включено до тарифу на природний газ.

Споживач має забезпечити доступ працівникам газового господарства до своїх помешкань для проведення ПТО відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України. Представники газового господарства повинні чітко зазначати ціль свого візиту та пред’явити на вимогу споживача службове посвідчення.

Як проводиться ПТО

Періодичність робіт

Які документи потрібно надати

Які документи потрібно підписати